""
close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • SPRAWY WIZOWE

 •  

   

   

  Uprzejmie informujemy, że wszystkie osoby pragnące uzyskać osobiście informacje wizowe oraz złożyć wniosek o wizę (Karta Polaka, członek rodziny obywatela UE) w Pawilonie wizowym KG RP w Sankt Petersburgu proszone są o wcześniejsze umówienie się w dziale wizowym (numer telefonu  812 33 63 160).

   


   

  Konsulat Generalny RP w Sankt Petersburgu informuje, iż istnieją dwie możliwości składania dokumentów w celu otrzymania wizy:

   

   - w Konsulacie Generalnym RP w Sankt Petersburgu po wcześniejszym zapisie na stronie internetowej www.e-konsulat.gov.pl, należy wówczas skorzystać z opcji <Zarejestruj formularz>. Ponadto, w Konsulacie Generalnym RP w Sankt Petersburgu przyjmowane są wnioski bliskich członków rodziny obywateli UE, pracowników misji dyplomatycznych w Federacji Rosyjskiej oraz członków oficjalnych delegacji udających się do Polski, jednakże mogą one być przyjęte wyłącznie po wcześniejszym wypełnieniu wniosku na stronie internetowej www.e-konsulat.gov.pl, należy wówczas skorzystać z opcji <Wypełnij formularz>.

   

  Tel. +7 812 33 63 160

  Fax +7 812 33 63 166

   

   - w Punkcie Przyjmowania Wniosków Wizowych wniosek wizowy można wypełnić ręcznie. Nie ma konieczności zapisu na złożenie dokumentów. W celu uzyskania informacji prosimy o bezpośredni kontakt z Punktem Przyjmowania Wniosków Wizowych:

   

  tel. + 7 812 30 94 179, 42 63 948, e-mail: info.plspb@vfshelpline.com  

   

  strona internetowa: http://www.vfsglobal.com/poland/russia/

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: